Český internetový "underground"? LOL!Děti jsou velmi ctižádostivé a bojově naladěné. Já si raději počkám, až se lano upletené z nulových schopností a bídného charakteru přetrhne a všichni nepřátelé “na život a na smrt” si natlučou p*del… Tak jako tak jde vždy jen o bandu ignorantů, která se cítí důležitá, protože opovrhuje jinou podobnou skupinkou tro(t)lů, se kterou právě “hrozně bojuje”, což zastírá za směšné záminky (aniž by si zametla před vlastním prahem). Možná by si děcka měli vzít příklad z jiných oborů než IT. Je to s podivem, ale jsou na internetu i konkurenční portály, které spolu ne”bojují”, to ovšem od vesnického IT undergroundu, jak ho známe v čechách opravdu nemůžeme očekávat. Have Fun Kidz…
Líbí se vám článek? Chcete se o něj podělit? Přidejte ho! (volba topclanky.cz nevyžaduje registraci)

5 Responses to “Český internetový "underground"? LOL!”

 1. 0hpbYzc Says:

  No, vidím, že jsi napsal krásný článek ve kterém jsi se nestačil zmínit kdo že je ta banda ignorantů a kdo že jsou ti sedláci.. :) Jelikož článek vyšel den po tvém zabanování na _channelu_ (říkám to správně ?) tak je mi jasné kterou bandu ignorantů myslíš. Rozhodně mi ale nepřijde že by tato banda ignorantů byla samé dítě,myslím že jeden z nejmladších na channelu jsi byl ty. Další věcí co nechápu je tvoje nesmyslné použití slova underground. No, tohle slovo ti asi zvýší pagerank zní to drsně ;)

 2. Harvie Says:

  czYbph0: mozna se budes divit, ale ne. vubec nemluvim o kanalu #XYZ123blablabla. pokud vim, ban byl kratce po tom co jsem ho dostal smazan, bohuzel jsem momentalne lehce casove indisponovan, takze nemohu a nepotrebuji na nejaky cas provozovat IRCcko. Ale nekdy se tam zas ukazu.

  Cely clanek je mineny vseobecne a tyka se prakticky vsech vetsich portalu (mluvim hlavne o navstevnosti, o pagerangu a trollech prichazejicich z googlu).

  A pokud sis vsiml pouzivam vyraz "underground" a ne underground.

 3. SupaMastaHaxaKing Says:

  To má být článek? Ty nejsi dítě? Ty se cítíš dospělý? Ou, ty jsi ale tro(t)l ;)

 4. Harvie Says:

  SupaMastaHaxaKing: dik za to, ze si muze ctenar vyslechnou i nazor druhe strany.

 5. Phate Says:

  SupaMastaHaxaKing: Definuj dospělost.

Leave a Reply